Jak to działa?

System, który zastępuje człowieka w procesie śledzenia i ustalania cen w porównywarkach cenowych

LivePrice pozwala podejmować trafne decyzje

System samoczynnie tworzy zestawienia sprzedażowe Twoich produktów na tle konkurencji.

LivePrice pobiera produkty z Twojego sklepu i zestawia je z ofertą konkurencji. Dzięki aplikacji możesz monitorować porównywarki cenowe lub wybrane przez siebie sklepy internetowe. Działanie systemu opiera się o automatykę cenową, aby znać poczynania konkurencji nie trzeba robić nic, to boty wykonują za Ciebie całą pracę.

Obserwacja produktów z porównywarek i sklepów

System automatycznie pobiera informacje i je analizuje.

Boty bez udziału człowieka, całodobowo monitorują działania firm na porównywarkach, zmieniają ceny, opierając się o aktualne dane. Możesz zdefiniować raporty lub alerty e-mailowe – powiadomienia o działaniach konkretnej konkurencyjnej firmy lub wahaniach cen przy danym produkcie. Dzięki użyciu systemu wiesz zawsze, jakie tendencje panują w Twojej branży.

Automatyczna modyfikacja cen

System samodzielnie modyfikuje ceny według dowolnego scenariusza.

Na podstawie ruchów konkurencji boty samoczynnie, 24 h/7 zmieniają ceny Twojego asortymentu, aby zawsze osiągał pierwsze pozycje w porównywarkach cenowych. LivePrice działa dwukierunkowo – obniża lub podnosi ceny w zależności od tego, co dzieje się na rynku. LivePrice działa zależnie od scenariuszy cenowych (wystarczy ustalić kwotę minimalną, a aplikacja samodzielnie określi optymalną cenę produktu, analizując oferty konkurencji).

Funkcje

Sprawdź co potrafi LivePrice!

System przeznaczony jest dla sklepów internetowych, producentów i dystrybutorów, pomaga wykorzystać potencjał marketingowy porównywarek cenowych, portalu Allegro oraz daje możliwość śledzenia ruchów cenowych wybranych sklepów internetowych. LivePrice balansuje kwotami produktów, aby oferować je zawsze w optymalnej cenie. Działania podejmowane przez aplikację nie wymagają od Ciebie zaangażowania ani pracy.

Jeżeli chcesz zacząć korzystać z systemu LivePrice, nie musisz decydować się na długoterminowe umowy. Podczas współpracy jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i chętnie dostosujemy funkcjonalności do Twoich potrzeb.

LivePrice LivePrice

Wypróbuj darmową wersję

Umów się na rozmowę z naszym ekspertem! Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania i otrzymasz dostęp do systemu!
Umów rozmowę
LivePrice LivePrice
Sprawdź swoją bezpośrednią konkurencję na wybranym portalu sprzedażowym!

Zobacz również