Empik

Mistrzowski monitoring i automatyzacja cen na Empiku z LivePrice

Bez względu na to, czy chcesz zwiększyć swoje zyski, dostosować się do konkurencji, czy przyciągnąć nowych klientów, LivePrice jest Twoim niezawodnym partnerem w świecie e-commerce. Pozwól, aby Twoje strategie cenowe stały się mistrzowskie dzięki połączeniu monitoringu konkurencji i automatyzacji cen na Empik Marketplace.
LivePrice LivePrice

Monitoruj ceny Twojej konkurencji

na Allegro, Ceneo, Empik, idealo, ich własnych e-sklepach

Umów się na konsultację i zobacz, jak LivePrice może wpłynąć na Twój biznes!
Zobacz demo
LivePrice LivePrice

FAQ FAQ Empik

FAQ LivePrice

Jak często system aktualizuje dane?

Algorytmy odświeżają i analizują dane tak często, jak tego potrzebujesz.

Ile kosztuje LivePrice?

Koszt abonamentu jest wyceniany indywidualnie i jest zależny od ilości ofert, modułów, dodatkowych funkcjonalności, aktualizacji i sposobu wdrożenia aplikacji.

Jeżeli chcesz poznać wysokość abonamentu – zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania i otrzymasz darmowy dostęp do systemu!

Czy automatyzacja cen Empik z LivePrice rozdziela oferty Premium od zwykłych?

Monitoring cen konkurencji na Empik z LivePrice pozwala Ci dostosowywać ceny do konkretnych warunków (np. Empik Premium). Za pomocą systemu, dokładnie wiesz, jakie ceny obowiązują w sekcji Premium, a jakie wśród pozostałych sprzedawców. Możesz prowadzić automatyzację cen na Empik według swojego uznania. LivePrice pozwoli Ci zdecydować, czy chcesz automatyzować ceny względem zwykłych sprzedawców lub Premium. Możesz uwzględniać również koszty dostawy.

Czy mogę rozbudować moduł Empik w LivePrice o dodatkowe funkcjonalności?

System posiada nie tylko możliwość monitoringu i automatyzacji cen na Empiku, ale również wiele modułów i dodatkowych funkcjonalności, które pomagają rozbudować aplikację według Twoich potrzeb i wymagań. Jesteśmy również otwarci na tworzenie dedykowanych rozwiązań i pomysłów, aby dopasować system do twoich wymagań.