Allegro

Monitoring cen Allegro – LivePrice samoczynnie dopasuje Twoją konkurencję!

Za pomocą skondensowanych działań na polu monitoringu konkurencji i automatyzacji cen na Allegro LivePrice wspiera Twoją sprzedaż i pozwala Ci budować silną pozycję na rynku e-commerce. Aplikacja świetnie nadaje się dla małych, średnich i dużych firm, które w profesjonalny sposób chcą prowadzić e-handel na Allegro.
Gdzie?
LivePrice LivePrice

Monitoruj ceny Twojej konkurencji

na Allegro, Ceneo, Empik, idealo, ich własnych e-sklepach

Umów się na konsultację i zobacz, jak LivePrice może wpłynąć na Twój biznes!
Zobacz demo
LivePrice LivePrice

FAQ FAQ Allegro

FAQ LivePrice

Czy mogę wybrać konkurencję do monitoringu cen na Allegro?

Aby prowadzić najdokładniejszy monitoring cen Allegro, pobierając oferty innych sprzedawców, możemy wybrać te, które spełniają określone przez Ciebie kryteria np.:

  • Produktyzacja Allegro.
  • Sprzedawcy wystawiający faktury.
  • Wysyłka Allegro Smart.
  • Produkty, które posiadają zdefiniowany przez Ciebie zakres cen.
  • Wysyłka zagraniczna.
  • Stan produktu (np. tylko nowe, powystawowe).

Prowadząc monitoring cen Allegro z LivePrice, możesz również wybierać nazwy sklepów, które chcesz wykluczyć z procesu automatyzacji cen na Allegro.

Jak często aplikacja aktualizuje dane?

Sam ustalasz i wybierasz, ile aktualizacji cen na dobę potrzebujesz – możesz również określić dokładnie godzinę rozpoczęcia procesu automatyzacji cen na Allegro. Boty działają całodobowo – mogą prowadzić monitoring konkurencji Allegro i ustawiać wyliczone stawki zgodnie z potrzebami Twojej branży.

Czy mogę monitorować konkurencję na Allegro, jeżeli nie posiadam konta na serwisie?

Niestety nie, udostępniamy moduł monitoringu cen na Allegro jedynie firmie, która ma status sprzedawcy na Allegro.

Czy mogę dostosować LivePrice do własnych potrzeb?

Masz pomysł na dodatkowe moduły, które powinny pojawić się w systemie? Świetnie się składa, gdyż nasz zespół z przyjemnością wykona dla Ciebie pomocnicze opcje. LivePrice to nie tylko automatyzacja i monitoring cen konkurencji na Allegro, ale również dedykowane funkcjonalności. Jeżeli wymagasz tego, aby uposażyć narzędzie we wspomagające moduły, z chęcią zrealizujemy dla Ciebie prace programistyczne, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas, pieniądze lub wcielić w życie Twój nowatorski pomysł!

Jakie dane są potrzebne do monitoringu cen na Allegro?

Do wygenerowania wersji demonstracyjnej systemu LivePrice potrzebujemy jedynie nazwy Twojego konta na Allegro. Kolejno otrzymasz dostęp do aplikacji, a Twój opiekun handlowy przeprowadzi szkolenie online, które pomoże Ci poznać narzędzie. Przez 14 dni masz dostęp do monitoringu cen Allegro.

Wersja demo jest całkowicie bezpłatna, a automatyzacja cen na Allegro może być udostępniona na wybranych produktach.

Czy LivePrice śledzi różne wielkości produktowe, zestawy i produkty niejednorodne?

Tak, system LivePrice paruje Twoje produkty z ofertą konkurencji na bazie EANu lub frazy. Umożliwia również wyłączenie (lub dodanie) pewnych produktów do listy monitorowanych ofert. Aplikacja pozwala Ci kontrolować śledzony asortyment i modyfikować listę konkurentów wedle Twoich potrzeb. Dzięki temu automatyzacja cen na Allegro będzie prowadzona dokładnie wedle Twoich założeń.

Ile kosztuje LivePrice?

Koszt abonamentu jest wyceniany indywidualnie – jest zależny od ilości ofert, modułów, dodatkowych funkcjonalności, aktualizacji oraz sposobu wdrożenia aplikacji.

Automatyzacja cen Allegro jest zawsze w cenie abonamentu!

Jeżeli chcesz poznać wysokość abonamentu – zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania i otrzymasz darmowy dostęp do systemu!