O nas

Jesteśmy specjalistami od pozyskiwania, analizowania i monitorowania cen w sieci

Obsługujemy Klientów z wielu krajów – obserwując ponad 32 miliony produktów. Działamy na rynku e-commerce od 2018 roku, w tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie wielu partnerów, którym pomagamy monitorować ceny oraz zwiększać sprzedaż. Specjalizujemy się w dostarczaniu (producentom oraz sklepom internetowym) praktycznych informacji na temat e-commerce.

Aplikacja LivePrice służy do monitoringu oraz analizy cen konkurencji, daje sposobność zbierania rzetelnych danych i przetwarzania ich pod kątem strategii marketingowych. Narzędzie zapewnia wgląd w aktualne zestawienie asortymentu z ofertą konkurencji.

Pomagamy naszym partnerom podejmować słuszne decyzje, dzięki którym osiągają sukces w swojej branży.

Poznaj naszą historię

LivePrice

2018

W tym roku aplikacja trafiła do pierwszych Klientów. Narzędzie posiadało funkcjonalność monitoringu i automatyzacji cen na Ceneo.

Kolejno dodaliśmy funkcjonalność śledzenia cen w wybranych e-sklepach konkurencji. Nasi Klienci od tej pory mogli decydować o tym, z jakich źródeł chcą pozyskiwać dane celem analizy.

Powstały dedykowane raporty sprzedażowe – LivePrice zapewnił rzetelny wgląd w aktualne zestawienie asortymentu z ofertą konkurencji. Przedsiębiorcy mają możliwość śledzenia historii cen, pobierania i kreowania raportów.

Producentom i dystrybutorom aplikacja pozwala sprawdzać dostępność towarów oraz ceny własnych produktów u wszystkich sprzedawców w sieci.

2019

Oddaliśmy moduł Allegro – nasi Klienci zyskali możliwość całkowitej automatyzacji procesu nadawania cen (w e-sklepie, programie magazynowo-handlowy lub bezpośrednio na portalu) na najpopularniejszym polskim portalu handlowym.

W tym roku powstała również kolejna, ulepszone wersja LivePrice app2 – użytkownicy zyskali narzędzie, które w przejrzysty i zgodny z UX sposób prezentuje wszystkie dane.

2020

W 2020 roku rozbudowaliśmy moduł Ceneo o funkcjonalność licytacji stawki w TOP3 Ceneo.

Zaczęliśmy współpracować z licznymi agencjami i stworzyliśmy wyjątkowy Program Partnerski, który pozwala rozwijać krajowy e-commerce.

2021

Powstał moduł monitorowania i automatyki cenowej na Idealo – LivePrice pomaga naszym Klientom osiągnąć świetne wyniki sprzedażowe również na rynkach zagranicznych.

W 2021 roku rozpoczęliśmy monitoring platformy Amazon, aby zapewnić naszym Klientom jak najpełniejsze dane z zakresu cen nadawanych w e-commerce.

2022

Stworzyliśmy moduł Empik, który uzupełnił nasz portfel monitorowanych marketplace’ów – nasi Klienci mogą nadawać (niezależnie) ceny na najpopularniejszych portalach sprzedażowych w Polsce.

Otrzymaliśmy tytuł Laureata Godła „Teraz Polska”.

2023

Oddaliśmy do dyspozycji wszystkich użytkowników systemu wiele dodatkowych trybów cenowych (równanie do wskazanego konkurenta, lokowanie produktu na konkretnej pozycji, czy umiejscowienie swojej oferty o określoną kwotę wyżej/niżej niż wybrany e-sklep) pozwala to na zaawansowane działania i automatyczne dostrojenie sklepu do wizji sprzedaży użytkownika.

Godło „Teraz Polska” należy do najlepiej rozpoznawalnych logotypów promocyjnych w Polsce. Od teraz również system LivePrice może poszczycić się tym wyjątkowym wyróżnieniem. Serdecznie dziękujemy kapitule Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego Teraz Polska za docenienie naszego wkładu w rozwój krajowego e-commerce.

Opracowaliśmy moduł Google Shopping, otwierając naszym Klientom drzwi do pełnej automatyzacji procesu zarządzania cenami nawet na najbardziej popularnej wyszukiwarce ofert sklepów internetowych.

Skontaktuj się z nami! Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc!