Ceneo

Monitoring cen na Ceneo – popraw swoją pozycję na porównywarce cenowej

W dzisiejszym, dynamicznym świecie e-commerce, konkurencja jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Dlatego warto mieć w zanadrzu potężne narzędzie, które pomoże Ci utrzymać przewagę. Za pomocą skondensowanych działań na polu monitoringu i automatyzacji cen na Ceneo LivePrice wspiera Twoją sprzedaż i pozwala Ci budować silną pozycję na rynku.
LivePrice LivePrice

Monitoruj ceny Twojej konkurencji

na Allegro, Ceneo, Empik, idealo, ich własnych e-sklepach

Umów się na konsultację i zobacz, jak LivePrice może wpłynąć na Twój biznes!
Zobacz demo
LivePrice LivePrice

FAQ FAQ Ceneo

FAQ LivePrice

Jak często system aktualizuje dane?

Boty działają całodobowo – mogą monitorować konkurencję i ustawiać wyliczone stawki na Twoim e-sklepie tyle razy na dobę, ile wymaga tego Twoja branża.

Czy mogę monitorować Ceneo, jeżeli nie wystawiam oferty na porównywarce?

Tak, mamy możliwość śledzić ceny Twojej konkurencji nawet wtedy, gdy nie wystawiasz oferty na Ceneo. W takim przypadku potrzebujemy pliku CSV z produktami do monitoringu.

Jakie dane są potrzebne do monitoringu cen na Ceneo?

Do wygenerowania wersji demonstracyjnej systemu LivePrice potrzebujemy jedynie pliku XML – takiego samego jak dla Ceneo.

Ile kosztuje LivePrice?

Koszt abonamentu jest wyceniany indywidualnie i zależy od ilości ofert, modułów, dodatkowych funkcjonalności, aktualizacji i sposobu wdrożenia aplikacji.

Jeżeli chcesz poznać wysokość abonamentu – zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania i otrzymasz darmowy dostęp do systemu!