Blog Megaphone Icon

Targi e-handlu 2019 – Spotkajmy się!

Baza wiedzy
Blog Typewriter Icon
Targi eHandlu LivePrice

Targi handlu to impreza skierowana do przedsiębiorców i przedstawicieli e-sklepów oraz firm świadczących usługi dla tej gałęzi rynku. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, po co przyjeżdżać na targi? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Celem imprezy jest integracja środowiska e-commerce. Przedsiębiorcy mogą poznać firmy, które świadczą usługi ułatwiające ich pracę. Firmy natomiast prezentują swoje możliwości i nowe technologie, które wprowadzają na rynek. Miniony rok i sytuacja pandemiczna na świecie nie pozwoliły na uczestnictwo w tym spotkaniu. Natomiast w październiku tego roku, nie może Was zabraknąć!

Targi eHandlu 2019

W 2019 roku zespół LivePrice gościł wśród wystawców oraz prelegentów. Nasz ekspert prowadził wykład na temat zwiększenia sprzedaży dzięki automatyzacji cen w sklepie.

Targi eHandlu

Targi eHandlu

Targi eHandlu

Nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością nie tylko przez wzgląd na smaczne krówki, ale przede wszystkim, pokazanie możliwości, jakie niesie ze sobą aplikacja LivePrice.

XX edycja Targów Handlu

W tym roku zapraszamy na XX edycję Targów Handlu, która odbędzie się 20 października. Impreza zaczyna się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 17:00. Nasz zespół zagości na stoisku F2.8.

Targi eHandlu stoisko LivePrice

Co istotne, wejście na imprezę jest bezpłatne – wystarczy jedynie zarejestrować chęć uczestnictwa na stronie: Targi eHandlu.

Targi są rewelacyjną okazją do wymiany doświadczeń oraz poznania nowości, jakie zagościły w branży. 2020 był rokiem stagnacji (jeżeli chodzi o okazję do spotkań), natomiast dla e-commerce był to rok prawdziwego rozkwitu. Pisaliśmy o tym w naszym artykule podsumowującym rok 2020: Podsumowanie roku 2020 eCommerce.

Podczas XX edycji Targów Handlu nie może Cię zabraknąć. Gwarantujemy, że uczestnictwo w imprezie nie będzie jałowym sposobem na spędzenie czasu, a wydarzeniem, które wiele zmieni w Twoim podejściu do biznesu w e-commerce.

Jakie korzyści niesie ze sobą uczestnictwo w targach?

Duża dawka wiedzy

Impreza Targów Handlu podzielona jest na dwie części. Obie są równie ciekawe i pomagają poszerzyć horyzonty związane z e-commerce. Obecność na targach jest obowiązkowa dla wszystkich nastawionych na sukces przedsiębiorców i przedstawicieli e-sklepów.

Eksperci e-commerce, podczas wykładów dzielą się swoją wiedzą. Merytoryczne prezentacje prowadzone są w ciekawy sposób i umożliwiają zadawanie rozlicznych pytań. To doskonała okazja do poszerzenia orientacji na temat handlu w sieci. W tym roku prelegenci przygotowali tematy związane z:

  • Rozwiązaniami headless commerce.
  • Nowoczesnym mailingiem reklamowy.
  • Rozpoczęciem sprzedaży na rynku: czeskim, słowackim, węgierskim, rumuńskim, bułgarskim lub greckim.
  • Wirtualnym doradcom w Twoim e-sklepie.

Wykłady rozpisane są na konkretne godziny, prelegenci odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i dołożą wszelkich starań, aby temat został Wam dogłębnie przedstawiony. Lista prelekcja i godziny ich rozpoczęcia dostępne są na stronie Targów Handlu.

Poznaj nowinki i trendy w branży

Kolejnym ważnym elementem imprezy targowej jest możliwość odwiedzenia wystawców. Firmy przygotowują swoje stoiska, aby zaprezentować wam swoje usługi. Targi Handlu są doskonałą okazją do poznania swoich obecnych lub potencjalnych partnerów biznesowych.

Podczas imprezy można powiększyć swoją sieć kontaktów biznesowych. Dodatkowo uczestnicy targów mogą otrzymać rabaty i upusty na świadczone przez wystawców usługi. LivePrice również przygotowuje niespodziankę dla odwiedzających nas klientów. Ulotka targowa zapewni Wam rabat na nasze usługi monitoringu i automatyzacji cen.

Poznaj trendy i wyprzedzaj konkurencje!

Targi Handlu mogą zmieniać perspektywę, wzbogacić Twój biznes o nowe usługi. Nie można zaprzeczyć, że jest to doskonała okazja do poznania nowych usług. Grono wystawców to marki zajmujące się oprogramowaniem, outsourcingiem, marketingiem, dystrybucją, monitoringiem cen, automatyką cenową, logistyką i oczywiście sprzedażą.

Reasumując, obecność na targach jest bezpłatna, wystarczy, że poświęcisz swój czas, a możesz zyskać naprawdę wiele. Wykłady, prezentacje usług i nowinek technologicznych, poznanie partnerów biznesowych, możliwość porównania wystawców oraz rabaty.

Na XX Targach Handlu nie może Cię zabraknąć – przyjedź 20 października do Warszawy (EXPO XXI ulica Prądzyńskiego 12/14) i odwiedź nasze stoisko. Zapewniamy dużą dawkę wiedzy z zakresu monitoringu i automatyki cenowej. Na żywo opowiemy Ci, jak działa system LivePrice i jakie możliwości niesie ze sobą dla Twojego biznesu. Uczestnictwo w targach e-handlu jest bezpłatne.

LivePrice LivePrice

Monitoruj i automatyzuj ceny

według własnych zasad! Zwiększ sprzedaż w swoim sklepie już dziś!
Zobacz demo
LivePrice LivePrice
14-dniowy dostęp do darmowej wersji demonstracyjnej
Szybka wycena i pomoc w uruchomieniu
Dopasowanie systemu do potrzeb Twojego biznesu

Zobacz również

    Skorzystaj z LivePrice! Okres próbny jest całkowicie darmowy