Monitoring cen konkurencji na Empik.com

LivePrice umożliwi Ci rzetelny monitoring konkurencji. System pomoże zwiększyć sprzedaż i zaoszczędzi Twój czas.

Monitoruj konkurencję

LivePrice monitoruje Twoją konkurencję na Empiku. Dowiesz się, jak Twoja oferta plasuje się na tle innych sprzedających. Poza standardowymi opcjami monitoringu i automatyki cenowej możesz rozbudować aplikację o dodatkowe moduły i dedykowane funkcjonalności.

Pozycjonuj swoją ofertę

Empik pozwala na wyświetlanie ofert w opcji Premium i zwykłej. Korzystając z systemu LivePrice, sam decydujesz, do jakich cen chcesz dostosowywać swoje stawki. Uzyskujesz wysoką pozycję na liście sprzedających i w łatwy sposób stajesz się liderem w swojej branży.

Automatyzuj procesy

LivePrice automatycznie powiąże Twoje produkty z towarami innych oferentów. Nie musisz nic robić, system automatycznie namierzy Twoją konkurencję. Wdrożenie narzędzia jest szybkie i bezproblemowe.

Automatyka cenowa

Zdobądź wysoką pozycję na Empik Marketplace

Decyduj jaką politykę cenową chcesz prowadzić, LivePrice pozwoli Ci zdecydować, czy chcesz automatyzować ceny względem zwykłych sprzedawców lub Premium. Możesz uwzględniać koszty dostawy. Dzięki integracji z systemem wybierasz, czy chcesz walczyć o pierwszą pozycję na liście, równać do niej, czy wzorować się na cenach innego sprzedawcy. Sam decydujesz o cenie minimalnej i kroku cenowym – automatycznie prowadzisz rozsądną politykę cenową swojego biznesu.

Monitoring konkurencji

Patrz na ręce swojej konkurencji

Szpieguj innych, zanim zaczną monitorować Ciebie LivePrice zapewnia Ci pełny wgląd w wybraną kartę produktu na Empiku. Dzięki temu dokładnie wiesz, jakie ceny obowiązują w sekcji Premium, a jakie wśród pozostałych sprzedawców. Aplikacja szybko pokaże Ci, kiedy Twoja konkurencja zmienia cenę i próbuje zająć Twoje (wybrane) miejsce na liście. System daje sposobność zbierania rzetelnych danych i przetwarzania ich pod kątem strategii marketingowych.

Dedykowane raporty

Otrzymuj wybrane przez siebie informacje

LivePrice umożliwia Ci otrzymywanie lub pobieranie wybranych raportów. Jeżeli potrzebujesz dogłębnej analizy rynku, koniecznie zainteresuj się narzędziem. System posiada wiele modułów i dodatkowych funkcjonalności, które pomagają rozbudować aplikację. Jesteśmy otwarci również na tworzenie dedykowanych rozwiązań.

Integracja z zewnętrznymi aplikacjami

Integracja z każdym sklepem lub dane wynikowe w odpowiednim pliku

Możemy wykonać dla Ciebie dowolną integrację lub udostępnić dane wynikowe w odpowiednim pliku Możemy zaimplementować aplikację do systemu ERP czy dropshippingowego. Umożliwimy Ci dostosowanie programu do potrzeb Twojego sklepu i branży – dla pełnej wygody i maksymalnej funkcjonalności.

Integracje

LivePrice jest kompatybilny ze wszystkimi silnikami sklepowymi.

Integracja LivePrice z Idosell

Idosell

Integracja LivePrice z Shoper

Shoper

Integracja LivePrice z eSklep

eSklep

Integracja LivePrice z Prestashop

Prestashop

Integracja LivePrice z WooCommerce

WooCommerce

Integracja LivePrice z Magento

Magento

Integracja LivePrice z Shopify

Shopify

Integracja LivePrice z Sellingo

Sellingo

Integracja LivePrice z Sky-shop

Sky-shop

Integracja LivePrice z Shoplo

Shoplo

Integracja LivePrice z ShopGold

ShopGold

Integracja LivePrice z Sote

Sote