Międzynarodowa porównywarka cen Idealo

Aplikacja pozwoli Ci znaleźć się na szczycie listy wyświetlanych produktów na portalu.

Obserwuj swoją konkurencję

Dzięki LivePrice możesz monitorować konkurencję na Idealo. W łatwy sposób dowiesz się, jakie stawki nadają inni sprzedający.

Automatyka cenowa

Idealo wyświetla oferty według cen. Wysoką pozycję na serwisie zapewnia jedynie rozsądna polityka cenowa. LivePirce pomoże Ci zostać liderem swojej branży i znaleźć się na szczycie.

Parowanie produktów

Aplikacja w automatyczny sposób powiąże Twoje produkty z ofertą pozostałych sprzedających. Nie musisz nic robić, LivePrice namierzy Twoją konkurencję. Konfiguracja systemu jest szybka i bezproblemowa.

Automatyka cenowa

Zdobądź wysoką pozycję na Idealo

Na Idealo pozycje na liście wyświetlane są według rankingu ceny. Im korzystniejsza oferta, tym wyższą lokatę zajmuje Twój towar. Aplikacja LivePrice może automatycznie ustawiać stawki na Twojej ofercie. System działa na podstawie monitoringu konkurencji i Twoich założeń cenowych. Sam ustalasz cenę minimalną i krok cenowy na konkretnym produkcie. Dzięki temu możesz prowadzić zrównoważoną politykę cenową i zdobywać wysoką pozycję na Idealo.

Monitoring konkurencji

Patrz na ręce swojej konkurencji

LivePrice dostarczy Ci niezbędne do analizy dane na temat cen ustalanych przez konkurencję. Idealo działa na rynku – brytyjskim, niemieckim, francuskim, włoskim, austriackim i hiszpańskim. Aplikacja może dla Ciebie śledzić oferty w wybranych krajach. Dzięki narzędziu w szybki sposób dowiesz się, kiedy ceny u innych sprzedawców zostały zmienione. LivePrice pomoże ci mądrze kierować polityką cenową na Idealo.

Aktualizacja danych

System działa zawsze, kiedy tego potrzebujesz

LivePrice pozwala Ci w elastyczny sposób sterować cenami. Możesz monitorować konkurencję raz na dobę lub częściej – zależnie od potrzeby. Automatyka cenowa może być prowadzona na całym asortymencie lub jego części. Dodatkowo narzędzie dostarczy Ci raporty w wygodnej do analizy formie.

Integracja z zewnętrznymi aplikacjami

Możemy wykonać dla Ciebie dowolną integrację lub udostępnić dane wynikowe w odpowiednim pliku

Możemy zaimplementować aplikację do systemu ERP czy dropshippingowego. Umożliwimy Ci dostosowanie programu do potrzeb Twojego sklepu i branży – dla pełnej wygody i maksymalnej funkcjonalności.

Integracje

LivePrice jest kompatybilny ze wszystkimi silnikami sklepowymi.

Integracja LivePrice z Idosell

Idosell

Integracja LivePrice z Shoper

Shoper

Integracja LivePrice z eSklep

eSklep

Integracja LivePrice z Prestashop

Prestashop

Integracja LivePrice z WooCommerce

WooCommerce

Integracja LivePrice z Magento

Magento

Integracja LivePrice z Shopify

Shopify

Integracja LivePrice z Sellingo

Sellingo

Integracja LivePrice z Sky-shop

Sky-shop

Integracja LivePrice z Shoplo

Shoplo

Integracja LivePrice z ShopGold

ShopGold

Integracja LivePrice z Sote

Sote