Monitoring cen konkurencji na Amazonie

Rzetelne raporty pomogą Ci dostosować politykę cenową do działań konkurencji.

Monitoruj konkurencję tak często, jak tego chcesz

Ilość aktualizacji, częstotliwość dostarczania raportów zależy jedynie od Twoich wytycznych.

Dedykowane raporty

Bez względu na to, jakich danych potrzebujesz, LivePrice zbierze je dla Ciebie. Możesz podglądać wszystkie ceny konkurencji na danym produkcie lub otrzymywać jedynie średnią z trzech najniższych ofert. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz!

Parowanie produktów

LivePrice samoczynnie odnajdzie Twoją konkurencję w serwisie. Automatyczne parowanie następuje po kodach EAN. Jeżeli potrzebujesz, możesz również szukać konkurencji po frazie.

Raporty

Wygodna forma do analizy danych

Zapewnimy Ci maksymalne dostosowanie programu do potrzeb Twojego sklepu i branży. Przygotowany dla Ciebie raport może zawierać dane odnośnie do całej Twojej oferty lub tylko jej części. Możesz wybrać również sposób ich dostarczania – wysyłane na wskazany adres e-mail, umieszczone pod stałym linkiem. Format raportów jest uzależniony od Ciebie. Możesz otrzymywać plik CSV (tabelka z danymi) lub inny plik (XML lub JSON) potrzebny do dalszych wdrożeń. Znając zachowania cenowe konkurencji, możesz zostać liderem na rynku.

Monitoring konkurencji

LivePrice dostarcza informacje, których potrzebujesz

Wystarczy, że określisz, jakie dane są Ci potrzebne, a system zbierze dla Ciebie odpowiednie informacje. Dostęp do panelu administracyjnego narzędzia umożliwia Ci wprowadzenie sugerowanej ceny. Dzięki temu możesz wychwycić wszelkie jej wahania (zarówno zaniżanie, jak i zawyżanie). Dodatkowo za pomocą pliku CSV możesz zmieniać dane monitorowanych produktów, aby system był zawsze dostosowany do Twoich potrzeb. Co istotne, aby wybić się na Amazonie, wiele sklepów obniży ceny od kwot sugerowanych przez dystrybutora – dzięki LivePrice, nic nie umknie Twojej uwadze.

Aktualizacja danych

System dostarczy Ci danych wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował

LivePrice może pobierać dane na temat cen Twojej konkurencji dowolną ilość razy w ciągu doby. System może być odświeżany nawet 24 razy dziennie, a wyniki dostarczać Ci, w formie wygodnego do analizy raportu. To ty decydujesz z jakiego okresu dane, chcesz dostać.

Integracja z zewnętrznymi aplikacjami

Możemy wykonać dla Ciebie dowolną integrację lub udostępnić dane wynikowe w odpowiednim pliku

Możemy zaimplementować aplikację do systemu ERP czy dropshippingowego. Umożliwimy Ci dostosowanie programu do potrzeb Twojego sklepu i branży – dla pełnej wygody i maksymalnej funkcjonalności.

Integracje

LivePrice jest kompatybilny ze wszystkimi silnikami sklepowymi.

Integracja LivePrice z Idosell

Idosell

Integracja LivePrice z Shoper

Shoper

Integracja LivePrice z eSklep

eSklep

Integracja LivePrice z Prestashop

Prestashop

Integracja LivePrice z WooCommerce

WooCommerce

Integracja LivePrice z Magento

Magento

Integracja LivePrice z Shopify

Shopify

Integracja LivePrice z Sellingo

Sellingo

Integracja LivePrice z Sky-shop

Sky-shop

Integracja LivePrice z Shoplo

Shoplo

Integracja LivePrice z ShopGold

ShopGold

Integracja LivePrice z Sote

Sote