Monitoring cen produktów konkurencyjnych sklepów internetowych

System dostarczy dane z każdego źródła – dowolnego sklepu internetowego.

Monitoring dowolnego sklepu internetowego

System może zbierać informacje z każdego, dowolnie wybranego sklepu internetowego – zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Dzięki temu możesz wiedzieć o wszystkim, co dzieje się w Twojej branży.

Niezauważalne działanie

LivePrice dostarcza potrzebne informacje, ale właściciel obserwowanego sklepu nie ma świadomości, że jego działalność jest monitorowana.

Przejrzysty wgląd w sytuację

Aplikacja pozwala wychwycić wszystkie działania konkurencji – trendy rynkowe, okresowe podwyżki lub obniżki, jak również walki cenowe między sklepami. Dzięki temu dostarcza informacje o tym, który z konkurentów prowokuje zmiany na rynku.

Raporty oraz powiadomienia

System dostarcza dane, których potrzebujesz

Sam określasz, w jaki sposób chcesz je weryfikować. Możesz pobierać plik raportu z systemu, otrzymywać je mailem lub mieć zawsze w określonej lokalizacji. Raport zawiera informacje o całym Twoim asortymencie lub np. tylko konkretnych markach produktów. Może dostarczać Ci przefiltrowane dane o zmianach z ostatnich 24 godzin – uwzględniając ceny przed i po zmianie. Niezależnie czy potrzebujesz pliku CSV jako tabelki z danymi, czy też danych do dalszych wdrożeń w pliku XML albo JSON – Twój raport będzie dopasowany do Twoich założeń. Dzięki temu masz zawsze szybki dostęp do aktualnych informacji na temat Twojej branży. Znając zachowania rynku, jesteś zawsze przed swoją konkurencją.

Automatyka cenowa

LivePrice pozwala zautomatyzować ustalanie cen w zależności od sytuacji rynkowej

Automatycznie reaguje na działania konkurencji – odpowiednio podnosząc lub obniżając ceny w sklepie. Dzięki temu produkty są oferowane zawsze w optymalnych cenach — tak, aby maksymalizować zysk ze sprzedaży. Jednocześnie – ponieważ cała praca wykonywana jest automatycznie i nieprzerwanie – jest to oszczędność czasu i pracy ludzkiej, a ilość błędów jest zminimalizowana.

Dowolne scenariusze sprzedażowe

System ustalając ceny, zawsze respektuje Twoje założenia

Masz pełną kontrolę naddziałaniem aplikacji. Sam ustalasz cenę minimalną sprzedaży oraz strategię i definiujesz konkurentów. System według Twoich wytycznych kalkuluje ceny tak, by wyprowadzić Cię na pozycję lidera.

Integracja z zewnętrznymi aplikacjami

Możemy wykonać dla Ciebie dowolną integrację lub udostępnić dane wynikowe w odpowiednim pliku

Możemy zaimplementować aplikację do systemu ERP czy dropshippingowego. Umożliwimy Ci dostosowanie programu do potrzeb Twojego sklepu i branży – dla pełnej wygody i maksymalnej funkcjonalności.

Integracje

LivePrice jest kompatybilny ze wszystkimi silnikami sklepowymi.

Integracja LivePrice z Idosell

Idosell

Integracja LivePrice z Shoper

Shoper

Integracja LivePrice z eSklep

eSklep

Integracja LivePrice z Prestashop

Prestashop

Integracja LivePrice z WooCommerce

WooCommerce

Integracja LivePrice z Magento

Magento

Integracja LivePrice z Shopify

Shopify

Integracja LivePrice z Sellingo

Sellingo

Integracja LivePrice z Sky-shop

Sky-shop

Integracja LivePrice z Shoplo

Shoplo

Integracja LivePrice z ShopGold

ShopGold

Integracja LivePrice z Sote

Sote