Monitoring cen konkurencji na Allegro

Przy silnej konkurencji na Allegro automatyka cenowa pozwala łatwo zostać liderem.

Parowanie produktów

System automatycznie odnajduje i paruje produkty konkurencji z Twoją ofertą. Konfiguracja systemu jest szybka i bezproblemowa. Aplikacja umożliwia Ci również ręczne parowanie ofert.

Przejrzyste dane

Dzięki systemowi masz pełny wgląd w konkurencyjne oferty i znasz wszystkie ceny – nie tylko najniższe. Widzisz też parametry ofert – aby przykładowo wiedzieć, który produkt nie jest wysyłany z Polski.

Tylko realna konkurencja

Jeśli wystawiasz swoje produkty na wielu aukcjach – system pozwala Ci pomijać swoje własne oferty, nawet jeśli są wystawione z innego konta Allegro.

Raporty oraz powiadomienia'

System dostarcza dane, których potrzebujesz

Sam określasz, w jaki sposób chcesz je weryfikować. Możesz pobierać plik raportu z systemu, otrzymywać je mailem lub mieć zawsze w określonej lokalizacji. Raport zawiera informacje o całym Twoim asortymencie lub np. tylko konkretnych markach produktów. Może dostarczać Ci przefiltrowane dane o zmianach z ostatnich 24 godzin – uwzględniając ceny przed i po zmianie. Niezależnie czy potrzebujesz pliku CSV jako tabelki zdanymi, czy też danych do dalszych wdrożeń w pliku XML albo JSON – Twój raport będzie dopasowany do Twoich założeń. Dzięki temu masz zawsze szybki dostęp do aktualnych informacji na temat Twojej branży. Znając zachowania rynku, jesteś zawsze przed swoją konkurencją.

Automatyka cenowa

LivePrice pozwala zautomatyzować ustalanie cen w zależności od sytuacji rynkowej

Automatycznie reaguje na działania konkurencji – odpowiednio podnosząc lub obniżając ceny w sklepie. Dzięki temu produkty są oferowane zawsze w optymalnych cenach — tak, aby maksymalizować zysk ze sprzedaży. Jednocześnie – ponieważ cała praca wykonywana jest automatycznie i nieprzerwanie – jest to oszczędność czasu i pracy ludzkiej, a ilość błędów jest zminimalizowana.

Dowolne scenariusze sprzedażowe

Aplikacja w bezpieczny sposób balansuje cenami według Twoich ustaleń

System ustalając ceny, zawsze respektuje Twoje założenia. Masz pełną kontrolę nad działaniem aplikacji. Sam ustalasz cenę minimalną sprzedaży oraz strategię i definiujesz konkurentów. System według Twoich wytycznych kalkuluje ceny tak, by wyprowadzić Cię na pozycję lidera.

Integracja z zewnętrznymi aplikacjami

Możemy wykonać dla Ciebie dowolną integrację lub udostępnić dane wynikowe w odpowiednim pliku

Możemy zaimplementować aplikację do systemu ERP czy dropshippingowego. Umożliwimy Ci dostosowanie programu do potrzeb Twojego sklepu i branży – dla pełnej wygody i maksymalnej funkcjonalności.

Integracje

LivePrice jest kompatybilny ze wszystkimi silnikami sklepowymi.

Integracja LivePrice z Idosell

Idosell

Integracja LivePrice z Shoper

Shoper

Integracja LivePrice z eSklep

eSklep

Integracja LivePrice z Prestashop

Prestashop

Integracja LivePrice z WooCommerce

WooCommerce

Integracja LivePrice z Magento

Magento

Integracja LivePrice z Shopify

Shopify

Integracja LivePrice z Sellingo

Sellingo

Integracja LivePrice z Sky-shop

Sky-shop

Integracja LivePrice z Shoplo

Shoplo

Integracja LivePrice z ShopGold

ShopGold

Integracja LivePrice z Sote

Sote