Case study
Gamesaver.pl

W jaki system LivePrice pomaga klientowi?

  1. W sposób szybki i automatyczny reaguje na zmiany cen u konkurencji, dzięki czemu klient może być zawsze na wyższej pozycji przy danych produktach niż jego konkurencja.
  2. System wskazuje które produkty można sprzedawać drożej, jednocześnie nie tracąc wysokiej pozycji w porównywarce cenowej
  3. Wskazuje produkty, na których można zejść do wskazanej ceny minimalnej. W ten sposób dany produkt był nadal sprzedawany w opłacalnej cenie, a jego sprzedaż wzrosła dzięki wyższej pozycji niż dotychczas w porównywarce cenowej.
  4. Klient mógł dostosować swoją politykę cenową do zmian na rynku, korzystając z pełnego monitoringu zmian cen u konkurencji.
  5. Zniwelowany został czas, jaki klient poświęcał codziennie na analizę oraz samodzielne monitorowanie zmian, jakie poczyniła konkurencja – system robi to za niego.

System LivePrice jest czymś czego naprawdę potrzebowaliśmy. Na porównywarkach cenowych mieliśmy ogromną konkurencję, przez co sprzedaż była na bardzo niskim poziomie. Narzędzie LivePrice sprawiło jednak, że mogliśmy na bieżąco śledzić i analizować ruchy konkurencji. Dane które dostarczyła nam aplikacja, pozwoliły na zajęcie jednej z najwyższych pozycji w porównywarkach, co przełożyło się na realne zwiększenie sprzedaży. Polecam wszystkim system LivePrice.

Maciej Ziemliński, własciciel game saver

Efekty uzyskane po wdrożeniu systemu LivePrice

34%

Wzrost
sprzedaży

76%

Zwiększenie ruchu
na stronie

53%

Zwiększenie średniej
wartości koszyka

28%

Wzrost
marżowości

Podsumowanie

Jak pokazuje przykład jednego z naszych klientów, aplikacja LivePrice jest
doskonałym narzędziem dla firm, które mają dużą konkurencję
na porównywarkach cenowych. Jest w stanie efektywnie zarządzać cenami,
sprzedając je po cenach opłacalnych dla sprzedającego. Jednocześnie
generuje wyższą sprzedaż i marżowość danych grup produktów,
co prowadzi do realnego zysku.

Zobacz również